Автобусні перевезення пасажирів по Україні та закордон

Комфорт клієнтів - наш успіх

ПН-НД 09:00-22:00

Пасажирські перевезення по Україні

Львів є великим туристичним, виробничим і економічним центром України, тому попит на пряме сполучення з іншими містами щорічно зростає. Зручне географічне положення міста робить популярними пасажирські перевезення по Україні за різноманітними маршрутами.

Наша компанія пропонує пасажирські перевезення по Україні автобусами туристичним групам, бізнес-делегаціям і тим, хто вирішив відвідати інші міста та країни.

Міжнародні пасажирські перевезення

Міжміські та міжнародні пасажирські перевезення на автобусах популярні серед туристів і ділових людей. Це чудова можливість подорожі у комфортних умовах на технічно оснащеному транспортному засобі. Великий попит мають міжнародні пасажирські перевезення, за допомогою яких туристи можуть:

  • З комфортом потрапити до Європи.

  • Познайомитися з колоритом західних країн.

  • Вивчити культуру, побут інших народів.

  • Придбати сувеніри, здійснити модний шопінг.

  • Оздоровитися у місцевих клініках, центрах краси, на курортах.

Ми пропонуємо послуги міжнародних пасажирських перевезень на автобусах підвищеної комфортності, які добре зарекомендували себе на близьких і далеких відстанях.

Комфортні трансфери по Львову та Україні

Очікуєте ділових партнерів або гостей з візитом до Львова? Плануєте екскурсію або поїздку? Для організації особистих, корпоративних, туристичних та офіційних заходів компанія Lemberg Bus пропонує трансфери по Львову – зручну послугу з розв’язання транспортного питання.

В залежності від специфіки очікуваного заходу, кількості обслуговуваних гостей, вимог до комфортабельності авто та виділеного під ці цілі бюджету, ми підберемо для трансферу по Львову та Україні оптимальний варіант. Для обслуговування заходів ми залучаємо автобуси, мікроавтобуси й мінівени, що вміщають різну кількість осіб.

Наша компанія здійснює наступні види послуг:

  • Трансфер у Львові з аеропорту до вокзалу.

  • Доставка з будь-якого вокзалу у призначене місце.

  • Обслуговування спортивних та культурних заходів.

  • Доставка делегації, співробітників у готель, на місце проведення конференцій, інших заходів.

  • Трансфер зі Львова в інше місто України.

Прокат транспорту для весілля

Коли в житті людини настає день весілля, бажання тільки одне – щоб все пройшло якнайкраще. І автомобіль, на якому будуть їхати молодята – дуже важливий момент в організації урочистостей, проведенні весільної фотосесії. Ми надаємо послуги прокату транспорту для весілля: авто представницького класу, автобуси, мікроавтобуси й мінівени для гостей.

Ви самі вибираєте авто потрібного типу, на необхідний термін. Скориставшись послугою прокату транспорту для весілля в нашій компанії, ви зробите свято незабутнім. Ми гарантуємо чудовий сервіс пасажирських перевезень, зразковий технічний стан всіх автомобілів, безпеку й комфорт протягом всього святкування.

Популярні напрямки перевезень

Серед популярних напрямків перевезень – Польща, Чехія, Німеччина. Зі Львова найбільше замовляють автобуси у Варшаву, Вроцлав, Прагу, Брно. Все більше популярними напрямками перевезень зі Львова стають Латвія, Естонія, Литва, Фінляндія. Тут можна не тільки помилуватися на красу невеликих країн, а й здійснити вигідний шопінг. Такий же попит мають і зворотні рейси з цих країн та міст до Львова.

Вже багато років ми надаємо послуги пасажирських перевезень по Україні й знаємо, як забезпечити клієнтам безпеку, комфорт і чесні ціни. Ми керуємося цими принципами, коли оновлюємо автопарк, вибираємо професійних водіїв і підтримуємо транспортні засоби в бездоганному технічному й санітарному стані.


Якщо маєте сумніви, який транспорт краще підійде для пасажирських перевезень по Україні, зателефонуйте нам: +38 067 2607468.