Автобусні перевезення пасажирів по Україні та закордон

Комфорт клієнтів - наш успіх

ПН-НД 09:00-22:00

Міжнародні пасажирські перевезення

Наша транспортна компанія пропонує туристичні автобуси для міжнародних пасажирських перевезень і поїздок по країнах Європи та СНД. Вартість оренди автобуса у Польщу, Чехію та інші країни залежить від особливостей маршруту, пробігу й тривалості поїздки, необхідності користування платними міжнародними трасами.

Міжнародні пасажирські перевезення VIP класу

Ми пропонуємо міжнародні пасажирські перевезення у Європу на комфортабельних автобусах на вигідних умовах.

  • У нашому власному автопарку є транспорт різної місткості. До виїзду завжди готові автобуси на 37-57 пасажирів, мікроавтобуси на 8-19 пасажирів.

  • У салоні комфортні сидіння, працюють системи опалення та кондиціонери, є аудіо- та відеосистеми, Wi-Fi, мікрофон. На сайті є детальні описи авто, щоб ви могли переконатися, у якому надійному автобусі вам доведеться провести значний час.

  • Весь транспорт систематично проходить техогляд і обслуговування, оснащений усім необхідним для комфортних міжнародних пасажирських перевезень на далекі відстані.

Автобусні перевезення за кордон зі Львова: документи

Плануючи закордонну поїздку по бізнесу або подорож на відпочинок, необхідно пам'ятати про наступні моменти:

  • Дозвільний документ – право на здійснення міжнародних перевезень мають тільки ті компанії, які отримали відповідну ліцензію.

  • Документи водія – для виїзду за кордон водій автобуса має не тільки закордонний паспорт і чинну робочу візу, а також свідоцтво професійної компетенції СПК, сертифікат IRU, карту міжнародного тахографа, міжнародну страховку.

  • Документи ТЗ – наші автобуси для міжнародних пасажирських перевезень мають спеціальні документи: Грін карту, карту міжнародного допуску ТЗ, міжнародну страховку на всіх пасажирів, список пасажирів, журнал поїздок.

За два-три дні до виїзду узгоджуємо точний маршрут, з місцями планованих зупинок. Замовник підтверджує всі дані пасажирів: чинні закордонні паспорти, візи й страховки.

Популярні міжнародні рейси: бездоганний європейський сервіс

Серед популярних маршрутів міжнародних пасажирських автобусних перевезень – Угорщина, Німеччина, Грузія, Чорногорія, Румунія. Ми доставимо вас з комфортом до Латвії, Естонії, Фінляндії, Словакії, Італії та інші країни Європи. Допоможемо в організації будь-яких міжнародних пасажирських перевезень.

Переваги компанії Lemberg Bus

Замовляючи міжнародні пасажирські перевезення в компанії Lemberg Bus, ви зможете насолоджуватися першокласним сервісом.

  • Досвідчені водії, які дотримуються правил дорожнього руху.

  • Доступні ціни на міжнародні пасажирські перевезення.

  • Для туристичних фірм та агенцій – особливі умови співпраці.

  • Врахуємо особливі побажання замовника: зупинки, навіть вибір фонової музики у салоні.

Ми зробимо усе можливе, що ваша поїздка не була затьмарена розв’язанням організаційних питань. Для консультації або розрахунку вартості міжнародних пасажирських перевезень, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті або напишіть на електронну пошту.