Автобусні перевезення пасажирів по Україні та закордон

Комфорт клієнтів - наш успіх

ПН-НД 09:00-22:00

Оренда автобуса MAN на 57 місць з водієм у Львові

Оренда автобуса MAN на 57 місць з водієм у Львові

☎ +38 067 2607468

Оренда автобуса MAN на 57 місць з водієм у Львові
Оренда автобуса MAN на 57 місць з водієм у Львові
Оренда автобуса MAN на 57 місць з водієм у Львові
Замовити автобус MAN на 57 місць з водієм у Львові
Замовити автобус MAN на 57 місць з водієм у Львові
Замовити автобус MAN на 57 місць з водієм у Львові

Оренда автобуса МАН – це чудовий варіант для корпоративної або спільної поїздки великим колективом від перевізника «Lemberg Bus».

Комфортабельний автобус МАН на 57 місць

Автобус MAN – надійний зручний транспорт високої німецької якості, оснащений сучасними системами безпеки й комфорту. Спеціально призначений для автобусного пасажирського перевезення з найвищим сервісом.

 • Високі зручні крісла для пасажирів.

 • Клімат-контроль.

 • Новітня акустична та відео система.

 • WiFi, Bluetooth, онлайн телебачення, YouTube, у салоні два LED монітора.

 • Мікрофон.

 • Ремені безпеки.

 • Велике багажне відділення, у якому передбачені вішалки для костюмів та верхнього одягу.

Подорож або тривала поїздка пройде приємно, адже пасажири можуть скористатися усіма необхідними зручностями:

 • Панорамні тоновані вікна.

 • Індивідуальне освітлення.

 • Розетки 220 В.

 • Холодильник.

 • Охайний доглянутий туалет.

Автобусні перевезення: комфортні послуги

Оренда автобуса МАН на 57 місць з водієм на екскурсії, конференції, тренінги, весілля, сімейні свята, службові перевезення, корпоративні зустрічі та спортивні змагання – це лише малий список подій, що мають на увазі поїздку цілим колективом. Звертаючись за орендою автобуса з водієм, ви можете самостійно скласти маршрут, вказати місця і час зупинок. Наші досвідчені фахівці підкажуть, як зробити вашу поїздку ще більш зручною та вигідною.

Туристичні поїздки

Послуги оренди автобуса МАН на 57 місць у Львові будуть цікаві власникам туристичних агенцій, організаторам екскурсійних подорожей, а також всім охочим відправитися у подорож на комфортабельному автобусі зі Львова у найближчі передмістя, по місту, а також у тривалі міжнародні та короткочасні поїздки по нашій країні.

Екскурсійні перевезення

Скористайтеся орендою автобуса преміум-класу MAN для екскурсійних маршрутів, і ви обов'язково відчуєте неймовірне задоволення й максимальний комфорт під час поїздки. У нас найкраща ціна на оренду транспорту, яка повністю відповідає найвищому рівню обслуговування!

Оренда автобуса на весілля

Дуже часто вибирають місце для проведення весільного банкету, ювілею або інших урочистих заходів за містом. Автобус чекатиме в обумовлений час і доставить ваших гостей найкоротшим шляхом до місця проведення банкету. Також ви можете замовити послугу розвезення гостей після святкування.

Трансфери у Львові та по Україні

У нашій компанії ви можете орендувати автобус МАН на 57 місць для організованого перевезення груп. Зустріч делегації на вокзалі, доставлення в аеропорт, до готелю, місця призначення або проживання – трансфер у Львові та по Україні значно дешевше й зручніше аналогічних перевезень потягом або іншим транспортом.

Вартість оренди автобуса

Трансфер по Львову

1500 грн

Година по місту (мінімальне замовлення 3 години)

800 грн

Перевезення по Україні

від 22 грн/км

Перевезення по Європі (включає платні дороги)

від 0,85 євро/км

Як замовити автобус у Львові

Коли мова йде про перевезення великої кількості людей і багажу, використовувати особисті автомобілі дорого й неефективно. Замовлення сучасного автобуса обійдеться вам помітно дешевше. Крім того, відразу вирішується багато організаційних питань, адже всі запрошені прибудуть разом і вчасно.

Щоб дізнатися ціни на оренду автобуса на 57 місць, прокат автобусів на 37 місць у Львові, пропонуємо ознайомитися з інформацією у відповідних розділах. Ви можете замовити дзвінок на сайті, зателефонувати, написати на електронну пошту з детальним викладенням нюансів поїздки.